http://www.museodelnovecento.org/without-prescription-order/fast-delivery-lowest-price-clonidine.html#clonidine, click www.museodelnovecento.org, http://www.museodelnovecento.org/without-prescription-order/fast-delivery-lowest-price-premarin.html, http://www.museodelnovecento.org/without-prescription-order/fast-delivery-lowest-price-clonidine.html, http://www.museodelnovecento.org/without-prescription-order/fast-delivery-lowest-price-aricept.html, http://www.museodelnovecento.org/without-prescription-order/fast-delivery-lowest-price-aricept.html#aricept, http://www.museodelnovecento.org#buy-online

Jak wziąć ślub w grze Awataria?

Wiele osób wysyła mi pytania jak w grze przeglądarkowej Awataria zostać przyjaciółmi, a następnie być już w konkretnym związku. Małżeństwo? Oszaleli ludzie, ale postanowiłem zbadać sprawę jako, że dbam o swoich czytelników.

Na początek musimy zadbać o to by w ogóle być znajomymi, chodzi o to, że chłopak i dziewczyna muszą być znajomymi w grze, widzicie ich na liście poniżej okna gry. Jeśli już tak macie to klikacie na swoją oblubienicę czy oblubieńca i proponujemy przyjaźń, ale Awataria oferuje nam wiele interakcji, więc zanim zaproponujecie coś więcej musicie się przytulać, całować, dawać różne podarunki i takie tam inne, zresztą wszystko jak w prawdziwym życiu, trzeba wykazać jakąś inicjatywę.

związki ślub w awataria

Gdy uda nam się przejść do etapu „przyjaciele” to kontynuujemy ściskanie, przytulanie i całowanie i w ten sposób zostaniemy „najlepszymi przyjaciółmi”. Wtedy już jedna ze stron musi zaproponować drugiej chodzenie, nie znajdziecie czegoś takiego bo w grze jest to po prostu „Spotkaj się”.

W razie pytań zapraszam do komentowania, postaram się na wszystkie odpowiedzieć.

Komentarzy

 1. Daniel

  Odpowiedz

 2. patrycja

  Odpowiedz

 3. Wiktor

  Odpowiedz

 4. wiktoria

  Odpowiedz

 5. wiktoria

  Odpowiedz

 6. Śelena

  Odpowiedz

  • Tajemniczy

 7. Mysza

  Odpowiedz

 8. Ktos xD

  Odpowiedz

 9. julia200424

  Odpowiedz

  • wiktoria

 10. filip xd

  Odpowiedz

 11. iejfjoi

  Odpowiedz

 12. kami2

  Odpowiedz

 13. Dominika

  Odpowiedz

 14. Dominika

  Odpowiedz

  • a czy to wazne

 15. ff

  Odpowiedz

 16. ewa4351

  Odpowiedz

 17. Kamila

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Napisz swoją ocenę gry! Pomóż innym wybrać najlepszą

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>