Awataria


Gra przeglądarkowa Awataria jest kolejną casualową produkcją na portalu społecznościowym nasza klasa. W sumie sama gra jest zbieraniną elementów społecznościowych bo wszystko praktycznie będzie kręcić się wokół interakcji z otoczeniem. Na starcie gry mmo na przeglądarkę Awataria musimy stworzyć swoją postać.

Recenzja gry Awataria

Do wyboru mamy kilka opcji decydujących o naszym wyglądzie, oczywiście możemy wybrać najpierw swoją płeć, później dostosować można wygląd cery, oczu, brwi, ust, zdecydować jakie chcemy mieć włosy, a w przypadku mężczyzn możemy wybrać brodę i wąsy. Następnie ustalamy imię naszej postaci i już możemy zaczynać zabawę. Jeśli wygląd Wam się znudzi to w trakcie gry można zmieniać swój wygląd, ale z oczywistych względów płci zmienić się później nie da.Oczywiście na starcie dostaniemy kilka zadań wprowadzających do rozgrywki. Otrzymamy starą kanapę i malutki stolik do naszego pokoju, jednak w miarę gry jeśli zarobimy troszkę gotówki możemy postarać się o lepszy wystrój wnętrza. Naszym pierwszym zadaniem będzie umeblowanie mieszkania. Dużo pracy nie będzie, ale jak na początek to zawsze coś. Za wykonane zadania zostajemy nagradzani punktami doświadczenia i srebrem, a także może się zdarzyć, że otrzymamy dodatkowy item, głównie będzie to coś do dekoracji mieszkania. Każde nasze zadanie jest oznaczone albo gwiazdką, albo małą wisienką. Jeśli jest to gwiazdka to zadanie musimy wykonać, aby podążyć za dalszymi wrażeniami. Wiśnia oznacza zadanie dodatkowe, wykonać je możemy, aczkolwiek nie jest to konieczne.

 

Awataria awataria nk gry

 

W grze MMO na nk Awataria dostaniemy dość ciekawy edytor, którym będziemy dostosowywać wystrój naszego pokoju. Przenosimy dany element w wybrane miejsce i wciskamy zapisz.

Jednak za darmo mebli nie dostaniemy i przyjdzie nam się zarabiać w poczcie czoła na meble jak i na ubrania dla naszej postaci, bo właśnie gra Awataria umożliwia nam przebieranie w dowolnym stylu naszego awatara. Srebrne monet można zarobić w pracy, oraz wykonując zadania i grając w gry. Wszystkie dostępne rodzaje prac można znaleźć naciskając przycisk Lokacje i wybierając zakładkę Praca. Gdy już mamy srebrne monety możemy wyskoczyć na zakupy po wyposażenie. Po zakupie meble trafiają do inwentarza. Żeby wstawić zakupione rzeczy (meble, tapety, linoleum) należy zawsze przechodzić do edytora pokoju i wstawić tam wszystko czego potrzebujemy. W ten sam sposób można usunąć niepotrzebne rzeczy z pokoju oraz je obracać.

Awataria nk gry awataria

 

Poziom w grze Awataria można podwyższyć wykonując zadania i zdobywając doświadczenie. Listę zadań można obejrzeć naciskając przycisk Sklepy po lewej stronie ekrany. Bieżące doświadczenie i poziom widoczne są w górnej części ekranu.

Niestety nasze działania w grze Awataria ograniczone są dostępną energią, regeneruje się ona samoczynnie w tempie 1 jednostka na minutę, ale nie przekracza 100 jednostek. Zregenerować można ją szybciej lub otrzymać dodatkowy zapas w barze lub klubie. Energię można również kupić za złoto (waluta gry za prawdziwe pieniądze) naciskając przycisk Dodaj pod paskiem energii.

Awataria gra awataria nasza klasa

 

Zbierając różnego rodzaju przedmioty możemy tworzyć kolekcję, której w warsztacie będziemy tworzyć wspaniałe przedmioty jak kominek metalowy czy telewizor plazmowy. W tym samym miejscu zobaczymy jakie przyznano nam nagrody w grze, a także podejrzymy nasz cały inwentarz.

Jeśli poczujemy się samotni to możemy wybrać się na spacer po parku, do baru, pubu, kobietom polecam salon piękności, ale równie dobrze można wyjść na ulicę. Napotkane postacie możemy zaprosić do wielu ciekawych interakcji, a także możemy odwiedzić ich w mieszkaniach czy też po prostu obrzucić tortem. Jeśli ktoś nam podpadnie można go dodać na czarną listę, a jeśli ktoś przypadnie nam do gustu to dodamy go do przyjaciół.

Awataria nasza klasa gra awataria

Oczywiście w grze MMO Awataria nie zabraknie wielu elementów społecznościowych, tak jak sąsiedzi. Są to twoi przyjaciele na portalu nasza klasa, którzy również grają w Awataria. Możemy sprzątać w ich mieszkaniach i otrzymywać za to srebrne monety. Uważajcie jednak bo możecie coś zepsuć w mieszkaniach znajomych, ale nie dacie rady tego naprawić. Naprawiać możecie tylko u siebie, tak więc będą sobie musieli radzić sami. Znajomych możemy również prosić o pomoc poprzez wysłanie prezentu. W związku z jednym zapytaniem może pomóc tylko 1 przyjaciel. Przy czym każdy z nich może pomóc raz na dzień. Jeśli okienko pomocy się nie pojawia to znaczy, że ta osoba ci już pomogła.

Wyszukano artykuł po następujących słowach:
awataria, gry awataria, avataria, gry pl awataria, awataria gra, awataria gry, gra awataria, gra awataria za darmo, awataria gry pl, awataria nk
Podsumowanie
Autor
Jacek Jagusiak
Data publikacji
Artykuł
Awataria
Ocena redakcji
5 Awataria 1starRehgar, orczy gladiator zawitał do Heroes of the Storm 1star Awataria 1star Awataria 1starAwataria 1star

Komentarzy

 1. $£∅TKĀ

  Odpowiedz

 2. $£∅TKĀ

  Odpowiedz

 3. $£∅TKĀ

  Odpowiedz

 4. oliwia2

  Odpowiedz

 5. Nikola

  Odpowiedz

 6. $Wariat$

  Odpowiedz

 7. $Wariat$

  Odpowiedz

 8. ^^^TsuNami^^^ta z affy

  Odpowiedz

 9. szymon

  Odpowiedz

 10. milenka

  Odpowiedz

 11. Oliwia

  Odpowiedz

  • Klaudia Poteralska

 12. Olka Krejzolka

  Odpowiedz

 13. mirella005

  Odpowiedz

 14. 7127

  Odpowiedz

  • Radziu20075

 15. Shaza

  Odpowiedz

 16. wiki10

  Odpowiedz

 17. barbara

  Odpowiedz

  • domina

  • Rocky

  • Yui Fghuj

 18. para krula3

  Odpowiedz

 19. kupka

  Odpowiedz

 20. Malinka pisze :P

  Odpowiedz

 21. Anonim

  Odpowiedz

 22. Alan

  Odpowiedz

 23. jacek

  Odpowiedz

  • domina

 24. Asiaaaaa

  Odpowiedz

 25. daddikkk

  Odpowiedz

 26. Anonim

  Odpowiedz

 27. patrycja

  Odpowiedz

  • Ada

 28. Anonim

  Odpowiedz

 29. niewazne

  Odpowiedz

 30. Anonim

  Odpowiedz

 31. Daniela

  Odpowiedz

  • Jacek Jagusiak Gry MMORPG

 32. Anonim

  Odpowiedz

 33. Rasta

  Odpowiedz

 34. kaczorbasia1@wp.pl

  Odpowiedz

 35. Anonim

  Odpowiedz

  • magdalena

 36. Justyna

  Odpowiedz

  • ZUZIA

 37. Jacek Jagusiak Gry MMORPG

  Odpowiedz

 38. natkałopatka

  Odpowiedz

  • Agata

 39. Anonim

  Odpowiedz

  • Jacek Jagusiak Gry MMORPG

  • Anonim

 40. kuba

  Odpowiedz

 41. Zozolek

  Odpowiedz

 42. agata

  Odpowiedz

 43. nikola

  Odpowiedz

 44. Justyna

  Odpowiedz

 45. Bianka

  Odpowiedz

 46. adam

  Odpowiedz

 47. Ania

  Odpowiedz

 48. Ania

  Odpowiedz

  • Zozolek

 49. wiktoria

  Odpowiedz

  • Nieznajomy

 50. Karolina

  Odpowiedz

 51. kiki;p

  Odpowiedz

 52. Aleksander

  Odpowiedz

 53. kotuś

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>