Awataria


Gra przeglądarkowa Awataria jest kolejną casualową produkcją na portalu społecznościowym nasza klasa. W sumie sama gra jest zbieraniną elementów społecznościowych bo wszystko praktycznie będzie kręcić się wokół interakcji z otoczeniem. Na starcie gry mmo na przeglądarkę Awataria musimy stworzyć swoją postać.

Recenzja gry Awataria

Do wyboru mamy kilka opcji decydujących o naszym wyglądzie, oczywiście możemy wybrać najpierw swoją płeć, później dostosować można wygląd cery, oczu, brwi, ust, zdecydować jakie chcemy mieć włosy, a w przypadku mężczyzn możemy wybrać brodę i wąsy. Następnie ustalamy imię naszej postaci i już możemy zaczynać zabawę. Jeśli wygląd Wam się znudzi to w trakcie gry można zmieniać swój wygląd, ale z oczywistych względów płci zmienić się później nie da.Oczywiście na starcie dostaniemy kilka zadań wprowadzających do rozgrywki. Otrzymamy starą kanapę i malutki stolik do naszego pokoju, jednak w miarę gry jeśli zarobimy troszkę gotówki możemy postarać się o lepszy wystrój wnętrza. Naszym pierwszym zadaniem będzie umeblowanie mieszkania. Dużo pracy nie będzie, ale jak na początek to zawsze coś. Za wykonane zadania zostajemy nagradzani punktami doświadczenia i srebrem, a także może się zdarzyć, że otrzymamy dodatkowy item, głównie będzie to coś do dekoracji mieszkania. Każde nasze zadanie jest oznaczone albo gwiazdką, albo małą wisienką. Jeśli jest to gwiazdka to zadanie musimy wykonać, aby podążyć za dalszymi wrażeniami. Wiśnia oznacza zadanie dodatkowe, wykonać je możemy, aczkolwiek nie jest to konieczne.

 

Awataria awataria nk gry

 

W grze MMO na nk Awataria dostaniemy dość ciekawy edytor, którym będziemy dostosowywać wystrój naszego pokoju. Przenosimy dany element w wybrane miejsce i wciskamy zapisz.

Jednak za darmo mebli nie dostaniemy i przyjdzie nam się zarabiać w poczcie czoła na meble jak i na ubrania dla naszej postaci, bo właśnie gra Awataria umożliwia nam przebieranie w dowolnym stylu naszego awatara. Srebrne monet można zarobić w pracy, oraz wykonując zadania i grając w gry. Wszystkie dostępne rodzaje prac można znaleźć naciskając przycisk Lokacje i wybierając zakładkę Praca. Gdy już mamy srebrne monety możemy wyskoczyć na zakupy po wyposażenie. Po zakupie meble trafiają do inwentarza. Żeby wstawić zakupione rzeczy (meble, tapety, linoleum) należy zawsze przechodzić do edytora pokoju i wstawić tam wszystko czego potrzebujemy. W ten sam sposób można usunąć niepotrzebne rzeczy z pokoju oraz je obracać.

Awataria nk gry awataria

 

Poziom w grze Awataria można podwyższyć wykonując zadania i zdobywając doświadczenie. Listę zadań można obejrzeć naciskając przycisk Sklepy po lewej stronie ekrany. Bieżące doświadczenie i poziom widoczne są w górnej części ekranu.

Niestety nasze działania w grze Awataria ograniczone są dostępną energią, regeneruje się ona samoczynnie w tempie 1 jednostka na minutę, ale nie przekracza 100 jednostek. Zregenerować można ją szybciej lub otrzymać dodatkowy zapas w barze lub klubie. Energię można również kupić za złoto (waluta gry za prawdziwe pieniądze) naciskając przycisk Dodaj pod paskiem energii.

Awataria gra awataria nasza klasa

 

Zbierając różnego rodzaju przedmioty możemy tworzyć kolekcję, której w warsztacie będziemy tworzyć wspaniałe przedmioty jak kominek metalowy czy telewizor plazmowy. W tym samym miejscu zobaczymy jakie przyznano nam nagrody w grze, a także podejrzymy nasz cały inwentarz.

Jeśli poczujemy się samotni to możemy wybrać się na spacer po parku, do baru, pubu, kobietom polecam salon piękności, ale równie dobrze można wyjść na ulicę. Napotkane postacie możemy zaprosić do wielu ciekawych interakcji, a także możemy odwiedzić ich w mieszkaniach czy też po prostu obrzucić tortem. Jeśli ktoś nam podpadnie można go dodać na czarną listę, a jeśli ktoś przypadnie nam do gustu to dodamy go do przyjaciół.

Awataria nasza klasa gra awataria

Oczywiście w grze MMO Awataria nie zabraknie wielu elementów społecznościowych, tak jak sąsiedzi. Są to twoi przyjaciele na portalu nasza klasa, którzy również grają w Awataria. Możemy sprzątać w ich mieszkaniach i otrzymywać za to srebrne monety. Uważajcie jednak bo możecie coś zepsuć w mieszkaniach znajomych, ale nie dacie rady tego naprawić. Naprawiać możecie tylko u siebie, tak więc będą sobie musieli radzić sami. Znajomych możemy również prosić o pomoc poprzez wysłanie prezentu. W związku z jednym zapytaniem może pomóc tylko 1 przyjaciel. Przy czym każdy z nich może pomóc raz na dzień. Jeśli okienko pomocy się nie pojawia to znaczy, że ta osoba ci już pomogła.

Wyszukano artykuł po następujących słowach:
awataria, gry awataria, gry pl awataria, awataria gra, awataria gry, gra awataria, avataria, gra awataria za darmo, awataria nk, awataria gry pl
Podsumowanie
Autor
Jacek Jagusiak
Data publikacji
Artykuł
Awataria
Ocena redakcji
5 Awataria 1starRehgar, orczy gladiator zawitał do Heroes of the Storm 1star Awataria 1star Awataria 1starAwataria 1star

  • $Wariat$

    Czasem piszecie czy dam wam vipa bez g w prezęcie O.o nie da się i to jest wkurzające i nazywam sie $Wariat$

  • $Wariat$

    Ja gram już rok z długą przerwą mam 25 lvl miałem już hyba 100 ślubów xDD.Każda żemną zrywa a potem żałuje i tp.

  • ^^^TsuNami^^^ta z affy

    Ja Gram w awe pól tora roku i mam 22Lvl Męża i Jestem dosyć bogata jak na swój poziom Xd