www.socialsolutions.com, no prescription mebendazole online, sale of mebendazole online, no prescription citalopram online, sale of generic celexa , sale of sulfamethoxazole/trimethoprim online, price of seroquel no prescription

Szybcy i Wściekli

Gra MMO na NK Szybcy i Wściekli to najnowsza propozycja gry przeglądarkowej na polskim portalu społecznościowym. Jeśli jednak spodziewacie się super produkcji 3D pełnej napięć i fantastycznych wyścigów, gdzie będziecie wywijać zakrętasy sportowym autem to ostudzę Wasz zapał. Bardziej systemy opierają się na zasadzie działania podobnej do gry Mafia Wars, czyli wciskamy wyścig i dostajemy monit czy wygraliśmy czy nie. Tak więc wszystko sprowadza się do zwykłej gry RPG, gdzie kupujemy auto, rozwijamy je, tuningujemy i podnosimy tym samym nasze statystyki. Grafika w grze Szybcy i Wściekli pozostawia wiele do życzenia, ale cóż spodziewać się po tak prostej gierce. Jednak maniacy gier wyścigowych na pewno nie zaznają tutaj pełni satysfakcji i po półgodzinnej rozgrywce szybko się znudzą, ale też sądzę, że znajdzie się wielu pasjonatów takiego rodzaju gier, choć jak dla mnie to jest totalny niewypał i zniknie szybciej niż się pojawiła.

gry mmorpg szybcy i wściekli

Oczywiście jak w każdej podobne grze MMO tak i w Szybcy i Wściekli nie zabrakła wszędobylskiego systemu energetycznego i nasze działania są przez niego ograniczone, ale odnawia się co pewien czas. Auto możemy w każdym momencie zmienić, oczywiście zakupując nowe, co kosztuje nas sporą ilość dolców, ale jeśli nie chcemy go zmieniać możemy je spokojnie tuningować, zmieniać kolor lakieru, dodawać różnego rodzaju naklejki, felgi itp. Oczywiście tubing na tym się nie kończy bo każdy pasjonat szybkich aut musi zadbać o odpowiednie ogumienie swojego cacka jak i lepsze ssanie, od tego zależy nasze przyśpieszenie. Wydech też przydałoby się zmienić jak i zawieszenie bo na gorszych trasach dzięki temu możemy wypaść o wiele lepiej aniżeli przeciwnik. Jednak to na co każdy czeka to nitro, oczywiście można dopomóc wszystko odpowiednim napędem i ECU, a rama na pewno wzmocni nasze bezpieczeństwo.

szybcy i wsciekli mmo

W grze na nk Szybcy i Wściekli oddano nam trzy tryby gry do wyboru, możemy wybrać spośród rywalizacji, treningi i rajdu, chyba nie musze tłumaczyć różnicy między nimi? Premię za zwycięstwo otrzymamy wygrywając wyścigową rywalizację. Aby zdobyć wyższe premie ścigajcie się do momentu, aż upłynie czas. Za każdym wyścigiem możemy postawić określoną ilość naszej gotówki i dodatkowo na tym zarobić. Oczywiście jak dla mnie wszystko to element losowy, bo znalazłem jakiejkolwiek organizacji w systemie statystyk.

Zauważcie, że w grze przeglądarkowej Szybcy i Wściekli mamy także cztery różne frakcje: Nocne Asy, Klan Driftu, Błękitne Kobry i Owdawiacze. Oczywiście dostępne są wyścigi frakji, na które możemy przeznaczać nasze paliwo, a wyniki poznajemy co tydzień.

szybcy i wsciekli mmo 1

W międzyczasie, gdy się nie ścigamy możemy wykonywać różnego rodzaju roboty, w sumie to zwykłe zadania, ale nie zawsze się powiodą, wszystko zależy od naszego poziomu zaawansowania, ale dodatkowa kasa, przedmioty i doświadczenie zawsze się przydadzą, dlatego też warto je wykonywać systematycznie.  Robota to świetny sposób na zarobienie pieniędzy oraz zaistnienie w świecie „Szybkich i wściekłych”. Nawet najlepszy rajdowiec potrzebuje pieniędzy, więc pracuje czy to w warzywniaku, czy to jako glina pod przykrywką.

Jednorazowa robota to zlecenie, które może być wykonane tylko jeden raz. Przeważnie zawiera ciekawy wątek i jest zdecydowanie trudniejsze od zwykłych zadań, a zatem wynagrodzenie za nią jest większe. Wymagania roboty to warunki, które musisz spełnić, żeby wykonać zadanie. Każda robota wymaga energii, lecz znaczna większość zleceń ma co najmniej jedno dodatkowe wymaganie w postaci większej ekipy, konkretnego rodzaju samochodu, statystyk samochodu lub ulepszeń danego poziomu.

szybcy i wsciekli mmo 2

Każdy wyścigowiec powinien posiadać własną ekipę, a najlepiej już mieć własną bazę, dlatego zakup własności jest także ważnym aspektem tejże gry, zwiększa morale naszej drużyny, pozwala nam oszczędzić na elementach do tubingu czy też dostaniemy możliwość testowania naszych możliwości przed samym wyścigiem za pomocą specjalnego Ośrodka Testowego.

Podobnie jak w filmie przyjaciele są najważniejsi. Zaproś zatem wszystkich kumpli z nk do swojej ekipy, większa ilość znajomych oznacza większy przypływ gotówki każdego dnia i przewagę w wyścigach.

szybcy i wsciekli mmo 3

Może pokrótce naświetlę Wam kilka kluczowych statystyk z gry MMO Szybcy i Wściekli wpływających na naszą wygraną. Przyspieszenie określa, po jakim czasie od momentu ruszenia twój samochód osiąga prędkość maksymalną. Jest to bardzo ważne na początku wyścigu lub w przypadku, gdy musisz zwolnić, a następnie chcesz jak najszybciej odzyskać utraconą prędkość. W pełnym akcji świecie „Szybkich i wściekłych” samochody często się niszczą. Stan karoserii określa, czy twój samochód wytrzyma kolejne zdarzenia, bliskie spotkania z innymi samochodami oraz trudne wyczyny kaskaderskie. Sterowność określa, jak łatwo kieruje się danym samochodem. Większa sterowność daje ci przewagę w wyścigach wymagających nie tyle prędkiej, ile zwinnej jazdy, w której musisz wchodzić w ostre zakręty oraz omijać przeszkody. Przyspieszenie określa, jak szybko osiągasz prędkość maksymalną, natomiast sama prędkość wyznacza, jak szybko może jechać twój samochód. Od trakcji zależy, jak dobrze twój samochód poradzi sobie na terenach trudnych, takich jak oblodzone drogi, błoto czy pagórki pokryte szutrem. Trakcja nie jest przydatna tak często jak inne cechy, jednak w sytuacjach krytycznych jest bardzo istotna. Możesz zwiększyć statystyki swojego samochodu kupując ulepszenia w dziupli.

szybcy i wsciekli mmo 4

Komentarzy

  1. kapi0123

    Odpowiedz

  2. Divino

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Napisz swoją ocenę gry! Pomóż innym wybrać najlepszą

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>