sale of generic seroquel , no prescription sulfamethoxazole/trimethoprim online, order mebendazole online sales, cost of vermox online, sale of generic celexa , sale of generic bactrim

Wodny Świat 3D

Dziś może coś o rybkach i dla fanów wielkich i tych małych akwariów. Dokładnie będziemy omawiać grę Wodny Świat 3D na naszej klasie. Jeśli kochasz rybki, lubisz się nimi opiekować, ale nie masz miejsca, albo innych możliwości na postawienie własnego akwarium to gra Wodny Świat 3D jest idealnym wyborem w takich sytuacjach. Już sam tytuł może zaciekawić, bo nasze wirtualne akwarium będzie dość realistycznie dzięki zastosowaniu technologii 3D podczas tworzenia grafiki i wszelakiego rodzaju animacji. Na początku gry dostaniemy własne akwarium z już dwiema rybkami, najeżdżając na rybkę kursorem widać parametry, o które będziemy musieli zadbać. Oczywiście pierwszym elementem jest nazwa naszej rybki, którą po kliknięciu na nią możemy dowolnie zmieniać.

Wodny Świat 3D 1

Kolejnym parametrem jest jej nazwa gatunkowa, a tuż pod nią mamy pasek wzrostu, jeśli dojdzie do 100% to oznacza, że rybka jest już dojrzała. W sumie w pewnym sensie tylko bo dodatkowo rybka ma 5 poziomów i tak naprawdę już na 5 lvl jest w pełni rozwinięta i nie będzie rosnąć dalej. Wtedy właśnie jej cena i doświadczenie są maksymalne. Jeśli chcemy, aby nasza rybka w grze Wodny Świat 3D nie przestawała rosnąć to pamiętajcie, aby ją regularnie karmić, w każdym opisie mamy podany czas za ile ma nastąpić karmienie.

Jednak dalsze rynki musimy zakupić sami, w sklepie gry należy wyposażyć się w narybek, początkowa faza rozwoju naszych pupili wymaga częściej karmienia dlatego używamy przycisku Karma, aby je nakarmić. Klikaj akwarium, aby rozsypać karmę.

wodny świat 3D na nk

Na początku gry Wodny Świat 3D możemy posiadać maksymalnie 10 rybek w naszym akwarium, także wybór ich w sklepie gry jest niezwykle ograniczony, ale w miarę zdobywania doświadczenia będzie się on regularnie poszerzał. Jeśli ktoś ma dość gruby portfel to kupując eurogąbki na nk można wejść w posiadanie waluty Premium w grze i zakupić zwierzątka specjalne jak np.: żółwia morskiego, delfina czy nawet rekina. Oczywiście nie zabraknie także tutaj licznych ozdób, którymi możemy upiększyć nasze akwarium. Wstaw kilka wodorostów, parę kamieni coś prosto z rafy koralowej, a ani się nie obejrzysz jak nie do poznania ziemi się twój Wodny Świat 3D. Wracając do waluty Premium to używając właśnie jej możemy kupić specjalne karmiki, które pod naszą nieobecność będą akwarium zaopatrywać w żywność, tak aby nigdy żadna z rybek nie była głodna. Ciekawą funkcją jest także możliwość zmiany tła gry, znaczy naszego akwarium, ale to także nieźle może oczyścić naszą kieszeń. Po zapewne paru tygodniach gry, kiedy już złota będziemy mieli w nadmiarze możemy postarać się o poszerzenie zakresu naszej działalności o kolejne akwaria, ale to już niezwykle duża inwestycja i do wyboru mamy naprawdę dużą różnorodność dostępnych akwarii.

Wodny Świat 3D odwiedzanie znajomych

Dobra teraz może pokrótce co się będzie działo jak przez kilka dni nie wejdziemy do gry Wodny Świat 3D? Otóż nasze rybki jak każde stworzenie muszą coś jeść, więc gdy nadejdzie czas zaczną być głodne, później zaczną chorować, a następnie po prostu zdechną. Dokładnie, niby gra dla dzieci, a pełno tutaj śmierci. Oczywiście fajnie mieć dobrych znajomych bo wtedy odwiedzając nasze akwarium mogą nakarmić naszych pupili, wyleczyć ich albo nawet wskrzesić, hmm, ale wskrzeszenie kosztuje jeden diament (czytaj waluta Premium -> kasa realna). Choć z tego co widziałem za każdy zdobyty poziom dostaniemy jeden diamencik, ale który ze znajomych zechce wydawać ciężko zarobione diamenty na ratowanie nie swojej rybki? Oczywiście jak i w życiu tak i w grze Wodny Świat 3D po pewnym czasie nasze akwarium wymaga czyszczenia, więc będziemy co jakiś czas brali w dłonie nasze gąbki i czyścili wszystko co da się wyczyścić.

Aby sprzedać już dorosłą rybę (narybku nie da się sprzedać) użyjemy siatki z dolnego menu, łapiemy rybę i sprzedajemy. Dodatkowo możemy robić zdjęcia naszego akwarium i chwalić się nim na tablicy na naszym koncie na nk. Jest tutaj jeszcze coś w rodzaju rankingu, ale nie prezentuje się to najlepiej.

Z graficznej strony wszystko wygląda idealnie, efekty 3D są naprawdę wyśmienite, ale po zakupie narybku owe rybeczki są tak małe, że ledwo można je zobaczyć. Definitywnie faktem jest, że gra Wodny Świat 3D dostaje wielkiego plusa za możliwość gry na pełnym ekranie.

Komentarzy

 1. Paaat

  Odpowiedz

 2. Wikunia

  Odpowiedz

 3. Anonim

  Odpowiedz

 4. paweł

  Odpowiedz

  • Gry MMORPG

 5. Ryszard

  Odpowiedz

  • Michał

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Napisz swoją ocenę gry! Pomóż innym wybrać najlepszą

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>