http://www.museodelnovecento.org/without-prescription-order/fast-delivery-lowest-price-clonidine.html#clonidine, http://www.museodelnovecento.org/without-prescription-order/fast-delivery-lowest-price-premarin.html, http://www.museodelnovecento.org/without-prescription-order/fast-delivery-lowest-price-clonidine.html, http://www.museodelnovecento.org/without-prescription-order/fast-delivery-lowest-price-aricept.html, click www.museodelnovecento.org, http://www.museodelnovecento.org/without-prescription-order/fast-delivery-lowest-price-premarin.html#premarin, http://www.museodelnovecento.org#buy-online

Luna Story ELs: Sequel Luna Online

Nie ma wątpliwości, że na rynek rekinów gier MMO powróciło studio Eyasoft, a wiecie pewnie, iż do niedawna zmagali się ze sporymi problemami finansowymi, z którymi rozprawić pomogło im się studio Nexon wykupując pewną część akcji. Luna Story: Els to jest ich nowa gra, sequel w stosunku do wersji Luna Online i Luna Plus, który rozgrywa się w dobrze nam znanym Blueland. Zastanawiacie się co oznacza końcówka ELs, ale bardziej chodzi tu o liczbę pojedynczą tego słowa El, który będzie nowym rodzajem peta w grze. Gracze od tej wersji będą mogli posiadać kompana i co najważniejsze będzie można pet'em sterować podczas walk, ale również można włączyć tryb automatyczny, który jest równie skuteczny.

 

Els bedą uczyć się nowych umiejętności, posiadać własne rodzaje klas i poziomy dzięki wbudowanemu systemowi wzrostu. Wokół Els'ów będzie się działo wiele więcej, rozwinie się system domostw, farming, a nawet będziemy mogli używać aplikacji w smart phone'ach aby komunikować się z nimi i zdobywać dodatkowe nagrody. Można to potraktować jako zupełnie inny świat w grze.

 

Z innych zapowiedzianych możliwości znamy jak narazie lochy (dungeony), stworzone razem z systemem Infinity Dungeon. Póki co nie ma za wiele o nich informacji, ale dzięki zaimplementowanemu systemowi będą się same rozwijać i posiadać coraz to nowe potwory i tereny w miarę ewolucji gracza. Więc praktycznie za każdą wizytą w danym lochu spotkamy się zawsze z czymś nowym, co na pewno zapobiegnie nudzie i wniesie wiele niespodzianek do rozgrywki.

 

Przegapiłbym zapowiedź o dostępnych klasach postaci, mamy tutaj cztery podstawowe: Swordman, Assassin, Gun Shooter i Magician. Przewiduje o wiele większe i rozbudowane drzewko postaci w miarę zapowiadania i publikowania gry.

 

Luna Story: ELs została zaplanowana na pierwszą fazę zamkniętych testów beta w pierwszym kwartale 2012 roku. Gra otrzymała wiele pochwał i pozytywnych recenzji od wydawców w części Business to Business (B2B) podczas G*Star 2012.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Napisz swoją ocenę gry! Pomóż innym wybrać najlepszą

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>