Monster World


Monster World to gra przeglądarkowa na facebooku, nieliczna, która posiada tłumaczenie na język polski. Produkcja to typowa gra farmerska, nie będzie tu hodowli zwierząt, a tylko zajmiemy się ogrodem, gdzie będziemy mogli zasadzić przeróżnego rodzaju rośliny.

Recenzja gry Monster World

Na samym początku dostaniemy krótki tutorial, który pokaże nam co do czego służy w Monster World i pozwoli na zebranie i zasianie naszych pierwszych roślin. Nazwy roślin są dość nietypowe i nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Otóż już na początku będziemy mogli zasiać drzewko świecidełkowe czy lemoniadowca. Znacie takie rośliny? Na pewno nie i właśnie to odróżnia ową grą przeglądarkową od konkurencyjnych produktów. Już od startu gry zapoznamy się z pewnym sympatycznym robotem, który będzie nam składał oferty kupna naszych plonów, oczywiście nie bardzo się to opłaca, ale takie są tutaj początki więc warto zebrać czasem dodatkowy dochód i doświadczenie. W miarę naszego rozwoju w Monster World będziemy mogli rozbudować nasz ogród o kolejne grządki, to jest po 4,5 grządek na poziom, a dodatkowo po zebraniu odpowiedniej ilości monet możemy poszerzyć całość farmy, o ile spełniamy także dodatkowe wymagania. Każda roślina w grze posiada kilka parametrów dość ważnych w całej rozgrywce: wartość – pokazującą bieżącą cenę rynkową produktu, czas dojrzewania to czas, po którym będziemy mogli zebrać plony, zysk – jest tym co otrzymamy po zebraniu plonów, liczba punktów za zbiory pokazuje nam ile doświadczenia otrzymamy przy zbieraniu, a także liczba punktów za sadzenie ukaże nam ile expa dostaniemy za samo posadzenie danej roślinki. Tak więc jeśli zależy nam na szybkim levelowaniu to czas się zastanowić co się opłaca najlepiej posadzić. W sklepie z dekoracjami znajdziemy przeróżne elementy służące do upiększania naszego ogrodu, nie kosztują one mało, ale za postawienie dostaniemy sporą dawkę doświadczenia.

Monster World ScreenShot1644

Monster World

Od piątego poziomu możemy także zmienić wygląd naszego potworka, dodać mu odpowiedni styl oraz określić płeć. Dość ciekawy element w tym samym czasie zostaje odblokowany w Monster World tzw. czarodziejska różdżka i dostaniemy ich pięć na zachętę, a to bardzo dobre itemki bo automatycznie sprawiają, że dana roślinka dojrzewa natychmiast. Jednak jak zechcemy ich więcej to musimy wydać prawdziwą kasę na facebookowe kredyty.

Dobrze jest także wykonywać zadania jakie nam się odblokują w czasie gry, a już przy kolejnych poziomach otrzymamy pomocników przy pracy w ogrodzie, ale musimy pamiętać aby co najmniej raz dziennie ich karmić, ale równie dobrze może to zrobić nasz znajomy. Reasumując jeśli Monster World to jest gra na facebooku to mamy tutaj elementy społecznościowe, więc możemy od 6lvl wysyłać prezenty do znajomych, a od samego początku można ich odwiedzać, a przy tym zdobywać monety i doświadczenie. Znajomym na facebooku możemy pomagać w nawożeniu, karmieniu pomocników czy też częstowaniu robota Roberta butelką oleju, a nóż widelec zaoferuje znajomemu coś bardziej atrakcyjnego.

Wyszukano artykuł po następujących słowach:
monster world, Monster World Gra Za Darmo, monster word, monster world na telefon, gry monster wold, gra monster world na facebooku, gra monster world, monster word na facebooku, gra monster wold, jak ściągnąć monster world na telefon
Podsumowanie
Autor
Jacek Jagusiak
Data publikacji
Artykuł
Monster World
Ocena redakcji
5 Monster World 1starRehgar, orczy gladiator zawitał do Heroes of the Storm 1star Monster World 1star Monster World 1starMonster World 1star

  • Oliwia

    Za co dostaje się czarodziejskie różdżki?

  • Kasia

    Co to jest pył Panton podwodny ?