3D Chat

3DChat stanowi kompleksowe środowisko społecznościowej sieci przeznaczone dla dorosłych. Środowisko to obejmuje kompletny wirtualny świat 3D i skonsolidowany klient IRC! W 3DChat można komunikować się w środowisku, które bardzo przypomina rzeczywisty świat, gdzie gracze mogą wykonywać działania takie jak wyjście do restauracji, realistyczne interakcji z innymi graczami, gry arcade, a także poruszać się w nocnym klubie! Można zrelaksować się w swoim penthouse z widokiem na morze, chodzić po ulicach Starego Miasta, lub przetańczyć całą noc w jednym z nocnych klubów. Wkrótce będziecie mogli nabyć rzeczywiste elementy w wirtualnej galerii. 3Dchat oferuje miejsce dla dorosłych w cyberprzestrzeni, tak, jakby było to prawdziwe życie!
Wraz z 3Dchat mamy serwis społecznościowy, My 3DChat.
My3Dchat jest inny niż wiele podobnych serwisów społecznościowych. Nie tylko jest podłączony do samej gry, ale również pozwala mieć wiele profili, które służą do różnych celów. 3DChat pozwala być tym kim chcesz być.

3Dchat to wirtualny świat w odróżnieniu od wszystkich innych. Niezrównana jakość grafiki, życia, takich jak doświadczenia oraz niezliczone w świecie cechy sprawiają, że 3Dchat należy do rozrywki wirtualnej z nieskończonymi możliwościami. Prosty i niezawodny system kontroli zapewnia, że ​​każdy, kto gra będzie ponad 18 lat.

Wyszukano artykuł po następujących słowach:
czat 3d, chat 3D, gry chat 3d, czat w 3d, gra społecznościowa dla dorosłych, 3d czat, gra czat w 3d, gry przeglądarkowe wirtualny świat, fajny 3d chat, wirtualny swiat gry online
Podsumowanie
Autor
Jacek Jagusiak
Data publikacji
Artykuł
3D Chat
Ocena redakcji
5 3D Chat 1starRehgar, orczy gladiator zawitał do Heroes of the Storm 1star 3D Chat 1star 3D Chat 1star3D Chat 1star

 • niki

  od ilu to jest lat?

 • Natalia

  Hejka co u was?

 • meniunia

  witam
  ściagnełam czat 3D i po jednym dniu przestał działać…:(