sale of generic seroquel , no prescription sulfamethoxazole/trimethoprim online, order mebendazole online sales, cost of vermox online, sale of generic celexa , sale of generic bactrim

Rajska Farma

Już niedługo wakacje, ale na dworze jest już tak gorąco, że nikomu za bardzo nie chce chodzić się do szkoły czy też do pracy, A na te upalne dni proponuje wszystkim nową grę przeglądarkową na naszej klasie jaką jest Rajska Farma. Już sam tytuł nie pozostawia złudzeń co do tego czego dotyczyć będzie owa produkcja.

Otóż jest to nic innego jak farmerska gra, gdzie zajmiemy się własnym gospodarstwem. Nie ma chyba sensu tłumaczyć w dzisiejszych czasach na czym polegają takie gry, bo na rynku jest ich tak wiele, że co najmniej z jedną z nich każdy z nas się spotkał.

Oprawa graficzne może nie zachwycić ale jest znośna. Stwórz doskonałą tropikalną farmę! Uprawiaj rośliny, takie jak ananasy lub trzcina cukrowa, by zadowolić duchy Tiki. Wystrój swoją wyspę w deski surfingowe i ogniska, aby stworzyć farmerska utopię!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Napisz swoją ocenę gry! Pomóż innym wybrać najlepszą

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>