www.socialsolutions.com, no prescription mebendazole online, sale of mebendazole online, no prescription citalopram online, sale of generic celexa , sale of sulfamethoxazole/trimethoprim online, price of seroquel no prescription

Mech Hero

Mech Hero jest grą strategiczną działającą w przeglądarce, w której gracz wciela się w dowódcę bazy na zniszczonej i bogatej w surowce planecie. Podczas rozgrywki prace badawcze umożliwiają budowanie coraz lepszych korpusów mechanicznych wojowników oraz broni energetycznej, balistycznej i rakietowej.

Wyposażone w broń roboty wysyłane są na misje. Możliwe jest atakowanie innych graczy oraz baz NPC, w których zlokalizowane są artefakty, np. plany budowy nowych mechów lub bionicznych broni.

W świecie Mech Hero gracze zrzeszają się w sojuszach, które mają za cel opanowanie księżyców oraz wydobycie i zgromadzenie antymaterii niezbędnej do opuszczenia planety. Mech Hero wyróżnia się spośród innych gier MMOSG rozbudowanym systemem konfigurowania jednostek bojowych. Każdy korpus robota może zostać wyposażony w wiele rodzajów broni, osłon, pancerzy oraz ekwipunku.

Oprócz tego, gracz ma możliwość konfigurowania zachowania mechów na polu walki. Do wyboru jest wiele algorytmów wyboru celu ataku, sposobu poruszania się jednostki i decyzji o odwrocie. Niekonwencjonalne podejście do budowania armii oraz ciekawa grafika są atutem Mech Hero. Gra jest wciągająca od samego początku, a nowicjuszom pomaga tutorial i system porad. Mech Hero dostępny jest w języku polskim, jak również po angielsku, niemiecku i portugalsku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Napisz swoją ocenę gry! Pomóż innym wybrać najlepszą

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>