no prescription mebendazole online, www.socialsolutions.com, celexa generic online uk, vermox generic online uk, cost of celexa online, sale of generic trimox , no prescription quetiapine online

Herotopia

W Herotopia każde dziecko tworzy swojego własnego Superbohatera, dobiera specjalne supermoce i jeździ do miast na całym świecie w celu zabawy i nauki.

Świat został pokazany jako mapa Ziemi, gdzie jest pełno miejsc do odkrywania i wiele przygód, które napotkamy na swojej drodze. Dzięki swoim supermocom możemy pokonać Bully Bunch bez rozlewu krwi i przemocy, a równocześnie tak samo możemy bronić naszego otoczenia. Każde dziecko ma tu prawo zostać superbohaterem, rozgrywać walki i pobierać nauki dzięki czemu bitwy staną się łatwiejsze.

Gra jest typowo edukacyjna, gdyż zwiedzając różne miasta dowiadujemy się ciekawostek, o których nie mieliśmy pojęcia. Dostępne są także ekologiczne zadania, która mają pokazać jak piękna byłaby nasza planeta gdybyśmy tylko o nią zadbali.

Spytacie czemu polecam grę tylko dzieciom? Otóż nauczą się tutaj języków obcych, geografii, matematyki, a przede wszystkim umiejętności czytania ze zrozumieniem. Dowiedzą się także wielu informacji ze świata i całej przyrody. Będzie tu mowa o zagrożonych gatunkach i o tym co my możemy zrobić, aby pomóc je ratować. Pewien procent z zysków z gry przeznaczane jest na fundację Globalnego Funduszu Heroship, który pomaga dzieciom zrobić dobre uczynki w świecie rzeczywistym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Napisz swoją ocenę gry! Pomóż innym wybrać najlepszą

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>