click www.museodelnovecento.org, http://www.museodelnovecento.org/without-prescription-order/fast-delivery-lowest-price-premarin.html, http://www.museodelnovecento.org/without-prescription-order/fast-delivery-lowest-price-clonidine.html, http://www.museodelnovecento.org/without-prescription-order/fast-delivery-lowest-price-aricept.html, http://www.museodelnovecento.org/without-prescription-order/fast-delivery-lowest-price-aricept.html#aricept, http://www.museodelnovecento.org#buy-online, click www.museodelnovecento.org

Army Attack

Army Attack jest przeglądarkową grą strategiczną opartą o system turowy, a znaleźć ja i zagrać możemy poprzez portal społecznościowy Facebook.

Do zadania gracza  należy eksploracja rozległego świata i krok po kroku odbijanie zajętego przez wroga terytorium naszego państwa. Wchodząc na pole gry widzimy plansze podzieloną na kwadraciki, a na każdym z nich albo wojsko albo jakąś część z infrastruktury militarnej.

Aby zacząć odbijanie terenu musimy wskazać interesujący nas kwadrat, a wynik bitwy zależy od naszych oddziałów, ich siły i naszej strategii. Jednak nie walka jest tu najważniejsza, ale dostawa zapasów dla armii, bo czołgi nie pojadą bez paliwa, a karabin nie strzeli powietrzem, tylko potrzebne do tego będą kule, czyli amunicja, możemy je zebrać po wygranym ataku. Całość fabuły została uzupełniona przez liczne misje i zadania, a jeśli wykonamy je pomyślnie to awansujemy wyżej na szczeblach kariery.

Kqarzy

  1. jojo

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Napisz swoją ocenę gry! Pomóż innym wybrać najlepszą

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>