Małe Zuchy

Małe Zuchy to nowsza z gier oferowanych przez Naszą Klasę. Przeglądarkowe MMO bardzo mi przypomina Leśną Przygodę ze zmienioną grafiką i nazwami, no ale przejdźmy do rzeczy. Nasi rodzice wyjechali i wszystkie obowiązki domowe spadły na nas do czasu ich powrotu. Więc wcielamy się w tytułowego zucha i zaczynamy naszą pracę. Mieszkamy w dość dużym domu, ale na początku zajmiemy się tylko jego częścią, a w miarę zdobywanego doświadczenia zdobędziemy klucze do innych pomieszczeń. Co należy do naszych obowiązków? Sprzątanie pomieszczeń, a później ich umeblowanie. Czy to trudne? Napewno łatwym zajęciem to nie jest, gdyż mamy każdy ruch wliczany do wykorzystanej energii, ale na szczęście się odnawia co kilka minut, ale i tak należy przemyśleć nasze ruchy. Nie przesiedzimy całego dnia nad tą gierką, gdyż chyba nikt nie lubi czekać aż przybędzie mu jeden punkt energii i tak wkoło. Więc gra jest casualowa. Tak więc sprżątamy nasz salon, a przy tym zdobywamy doświadczenie i walutę w grze, aby później móc kupować wspaniałe wyposażenie w sklepie.

Podobnie jak w Leśnej Przygodzie zbieramy przedmioty tworzące daną kolekcję, a gdy uzbieramy już całą możemy odebrać ciekawe nagrody. Oczywiście odwiedząjąc naszych znajomych także zdobędziemy troszkę srebrnych monet i pokarmu.

 Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Przepisz kod zabezpieczający - [Wielkość znaków ma znaczenie]

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>