seroquel generic online uk, generic amoxicillin no prescription australia, no prescription mebendazole online, buy citalopram purchase, price of celexa no prescription, buy amoxicillin pills online, cost of trimox online

Małe Zuchy

Małe Zuchy to nowsza z gier oferowanych przez Naszą Klasę. Przeglądarkowe MMO bardzo mi przypomina Leśną Przygodę ze zmienioną grafiką i nazwami, no ale przejdźmy do rzeczy.

Nasi rodzice wyjechali i wszystkie obowiązki domowe spadły na nas do czasu ich powrotu. Więc wcielamy się w tytułowego zucha i zaczynamy naszą pracę. Mieszkamy w dość dużym domu, ale na początku zajmiemy się tylko jego częścią, a w miarę zdobywanego doświadczenia zdobędziemy klucze do innych pomieszczeń.

Opis gry Małe Zuchy

Co należy do naszych obowiązków? Sprzątanie pomieszczeń, a później ich umeblowanie. Czy to trudne? Napewno łatwym zajęciem to nie jest, gdyż mamy każdy ruch wliczany do wykorzystanej energii, ale na szczęście się odnawia co kilka minut, ale i tak należy przemyśleć nasze ruchy. Nie przesiedzimy całego dnia nad tą gierką, gdyż chyba nikt nie lubi czekać aż przybędzie mu jeden punkt energii i tak wkoło. Więc gra jest casualowa. Tak więc sprżątamy nasz salon, a przy tym zdobywamy doświadczenie i walutę w grze, aby później móc kupować wspaniałe wyposażenie w sklepie.

Podobnie jak w Leśnej Przygodzie zbieramy przedmioty tworzące daną kolekcję, a gdy uzbieramy już całą możemy odebrać ciekawe nagrody. Oczywiście odwiedząjąc naszych znajomych także zdobędziemy troszkę srebrnych monet i pokarmu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Napisz swoją ocenę gry! Pomóż innym wybrać najlepszą

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>