Roblox

Roblox to mieszanka gry społecznościowej i mini-gry. Zamiast bawić się w coś stworzone przez programistów, gracze w Roblox mogą tworzyć własne gry i dzielić się nimi ze społecznością. Jedynym ograniczeniem jest twoja wyobraźnia! Tworzyć można platformówki, areny walki,  gry RPG i nie tylko. Roblox jest otwartą grą przeglądarkową MMO, gdzie gracze tworzą i poznają świat lego. Nie ma poziomów i celów zamiast tego jest kreatywność i poznawanie społeczności. Miejsce samo w sobie jest zaprojektowane podobnie jak MySpace.  Co wyróżnia najbardziej grę to fakt, że wszyscy gracze mogą tworzyć własne "miejsce". Mogą one przybierać różne formy, mogą to być gry z konkretnymi celami, takimi jak platformówki lub po prostu rozrywkowe jak stworzone własne kluby i bary. Gracz posiada dostęp do wszystkich miejsc, stworzonych przez innych członków społeczności, ale abonament premium jest wymagany do utworzenia więcej niż jednego miejsca ale też umożliwia dostęp do wielu innych funkcji. Tworzenie złożonych gier w Roblox to proste zadanie, twórca gry miał zamiar przedstawić tym samym ciekawy język programowania o nazwie Lua. Dla ambitnych ludzi zainteresowanych komputerami i internetem, Roblox stanowi doskonały wirtualny plac zabaw.

Wyszukano artykuł po następujących słowach:
roblox, Gry Roblox, youtube roblox, roblox bez logowania, robloks nogry, robloks, gryroblox, gry robloz, gry robljx, gry podobne do roblpx
Podsumowanie
Autor
Jacek Jagusiak
Data publikacji
Artykuł
Roblox
Ocena redakcji
5 Roblox 1starRehgar, orczy gladiator zawitał do Heroes of the Storm 1star Roblox 1star Roblox 1starRoblox 1star

  • Natka12

    fajna gra ale długo się ładuje <3

  • RobloxPolska

    Roblox jest najlepszą grą na świecie autorzy mówią że codziennie na stronie odwiedza ponad bilion osób! Jeśli umiesz dobrze budować to nie ocenisz tego jako:to jest durne itp.Mój nick ziomal126.Sprzedaję jak zrobić giver-polska instrukcja.

  • maria

    roblox to super gra