click www.museodelnovecento.org, http://www.museodelnovecento.org/without-prescription-order/fast-delivery-lowest-price-premarin.html, http://www.museodelnovecento.org/without-prescription-order/fast-delivery-lowest-price-clonidine.html, http://www.museodelnovecento.org/without-prescription-order/fast-delivery-lowest-price-aricept.html, http://www.museodelnovecento.org/without-prescription-order/fast-delivery-lowest-price-aricept.html#aricept, http://www.museodelnovecento.org#buy-online, click www.museodelnovecento.org

Roblox

Roblox to jest dawno zapomniany przez wielu przodek popularnego dziś Minecrafta. Gra pozwala nam w łatwy sposób zbudować własny świat złożony z różnego rodzaju bloczków, mniejszych bądź większych, ale praktycznie z samych bloczków. Wiele osób twierdzi, że prezentowana gra powinna zostać zakwalifikowana jako typowo edukacyjna, kierowana do dzieci, o czym sam kiedyś twórca Markus Persson wspomniał w jednym z wywiadów.

Jednak badając dokładnie historię tego typu gier okazuje się, że nawet Persson wzorował się na innej produkcji, jeszcze starszej od samego Robloxa i nie wiem czy o niej słyszeliście – Infiminer? Nie da się jednak ukryć, że do dziś popularny Minercraft bezpośrednio wzoruje się na Robloxie.

W świecie gry każdy może zbudować co tylko zapragnie, a obecne mapy i plansze możemy przebudowywać pod każdym względem. Każdy klocek ma swoje przeznaczenie, więc nie będzie budowania dzięki jednej cegiełce, ale różnić się one będą zarówno barwą, kształtem jak i samymi rozmiarami czy użytym materiałem do ich wykonania.

Nie zdziwcie się jak każda nowa budowla będzie od nas wymagała uruchomienia oddzielnego programiku, który swoim wyglądem w dużej mierze przypomina MVS od Microsoftu, program nazywa się Roblox Studio, który zgrabnie obsługuje mało znany w Polsce język Lua. Wchodząc do gry możemy także rozpocząć konwersację z innymi użytkownikami z całego świata, a to dzięki zgrabnemu systemowi czatu zakodowanego w całej gierce. Wszelkie przedmioty jakie wykonamy możemy sprzedawać za Robux (waluta gry), a także za Robux możemy dokonywać kolejnych zakupów.

roblox

Roblox jest całkowicie darmowym tytułem, ale jeśli już koniecznie chcemy wydać kasę to oczywiście są specjalne abonamenty dzięki którym zyskamy kolejne profity, specjalne karty itp.

Mimo swojego wieku gra wciąż cieszy się popularnością, której pozazdrościły by jej nie jedne wielkie, wysokobudżetowe produkcje MMORPG. Może w Polsce nie jest tak znana, ale w USA bije rekordy popularności i w niektórych stanach liczy sobie więcej fanów niż osławiony Minecraft.

Obecnie gra dostępna jest także na urządzenia z systemami Android i iOS.

Tagi:

Komentarzy

  1. Natka12

    Odpowiedz

  2. RobloxPolska

    Odpowiedz

  3. maria

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Napisz swoją ocenę gry! Pomóż innym wybrać najlepszą

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>