no prescription sulfamethoxazole/trimethoprim online, buy mebendazole purchase, generic mebendazole no prescription australia, sale of generic vermox , sale of citalopram online, buy citalopram purchase, sale of generic celexa

Romadoria

Po ponad tygodniu przerwy wracamy do Naszych gier MMO, wakacje mi dobrze zrobiły więc przedstawiam Wam zamknięte testy beta kiczu kolejnego od Looki. Romadoria to gra MMO o charakterze strategicznym, w którą zagrać możemy już z poziomu przeglądarki. MMO osadzone w realiach starożytnego Rzymu.

Czemu wspomniałem, że to kolejny kicz? A dlatego, że jest to kopia gry Desert Operations ze zmienioną grafiką i nazwami. Nic dodać nic ująć. Budujemy nasze imperium i dbamy, aby nie zabrakło nam materiałów do rozbudowy. Jeśli nie chce nam się czekać na zakończenie budowy możemy zakupić wino – odpowiednik diamentów z DO – i zakończymy w oka mgnieniu budowę czy rekrutację jednostek, nie wspomnę o badaniach. Dlatego chcesz tu coś osiągnąć to musisz mieć głęboki portfel.

romadoria_screenshot 002

Kolejna kopia

Jeśli przyjrzeć się samemu systemowi walk to widać jak bardzo jest to skopiowane DO. Atakując i wygrywając walkę (jeśli mamy mniejsze straty) kradniemy przeciwnikowi budynki. W ciągu 12h od jednego gracza możemy zdobyć kolejno licząc atak za atakiem: 33%, 33%, 25%, 15% i później po 5% budynków. Prawda jak żałośnie skopiowane? Ochrona graczy jest także identyczna, nie możemy atakować graczy mających mniej niż 67% naszych punktów i nie więcej niż 150%. Punkty zdobywamy za wybudowane budynki i zakończone badania. Jednostki są takie same jak w DO tylko ze zmienionymi nazwami, aby dopasować grę do reali starożytnego Rzymu.

Nie polecam grania w żadne gry looki o ile nie chcesz zostać oszukanym. Administracja jedynie blokuje konta, a nie pomaga, dlatego jest to najgorszy wydawca gier MMO w Polsce.

Kqarzy

  1. tom

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Napisz swoją ocenę gry! Pomóż innym wybrać najlepszą

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>