Romadoria

Po ponad tygodniu przerwy wracamy do Naszych gier MMO, wakacje mi dobrze zrobiły więc przedstawiam Wam zamknięte testy beta kiczu kolejnego od Looki. Romadoria to gra MMO o charakterze strategicznym, w którą zagrać możemy już z poziomu przeglądarki. MMO osadzone w realiach starożytnego Rzymu.

Czemu wspomniałem, że to kolejny kicz? A dlatego, że jest to kopia gry Desert Operations ze zmienioną grafiką i nazwami. Nic dodać nic ująć. Budujemy nasze imperium i dbamy, aby nie zabrakło nam materiałów do rozbudowy. Jeśli nie chce nam się czekać na zakończenie budowy możemy zakupić wino – odpowiednik diamentów z DO – i zakończymy w oka mgnieniu budowę czy rekrutację jednostek, nie wspomnę o badaniach. Dlatego chcesz tu coś osiągnąć to musisz mieć głęboki portfel.

Romadoria romadoria screenshot 002 480x272

Kolejna kopia

Jeśli przyjrzeć się samemu systemowi walk to widać jak bardzo jest to skopiowane DO. Atakując i wygrywając walkę (jeśli mamy mniejsze straty) kradniemy przeciwnikowi budynki. W ciągu 12h od jednego gracza możemy zdobyć kolejno licząc atak za atakiem: 33%, 33%, 25%, 15% i później po 5% budynków. Prawda jak żałośnie skopiowane? Ochrona graczy jest także identyczna, nie możemy atakować graczy mających mniej niż 67% naszych punktów i nie więcej niż 150%. Punkty zdobywamy za wybudowane budynki i zakończone badania. Jednostki są takie same jak w DO tylko ze zmienionymi nazwami, aby dopasować grę do reali starożytnego Rzymu.

Nie polecam grania w żadne gry looki o ile nie chcesz zostać oszukanym. Administracja jedynie blokuje konta, a nie pomaga, dlatego jest to najgorszy wydawca gier MMO w Polsce.

Wyszukano artykuł po następujących słowach:
atwedukty imperium rzymskie wszystko o tym, romadoria, romadoria gra bez logowania
1 punkt2 punkty3 punkty4 punktyMaksymalna ocena (2 votes, average: 5,00 out of 5)  • tom

    w grze romandoria przyszła taka misja "Nasi uczeni Nauczyli sie w akademii, produkcji balisty. Ile etapów badan jest do tego konieczne?"co jak tam mam odpowiedzieć wszystko co wpisze jest żle?