Ben 10 Omniverse: Rise of Heroes

W Ben 10 Omniverse: Rise of Heroes, która jest grą MMO wypuszczoną przez Cartoon Network, przyjmiesz rolę ucznia szkoły podstawowej w Bellwood. Na początku znajdziesz się w klasie wraz z innymi graczami. Po chwili jednak ujrzysz dziwny, egzotyczny świat, o jakim zawsze fantazjowałeś. Bardziej osobliwy jest mimo to fakt, że zostaniesz przemieniony w jeden z trzech typów kosmicznej postaci.Z Benem, Gwen i Dziadziem Maxem, którzy będą twoimi przewodnikami, spotkasz się z mnóstwem wyzwań i przygód w nowym fantastycznym świecie.

Możesz także ulepszać swoje nieziemskie moce, by być zdolnym do pokonywania kosmitów.

Gracze mogą pochłaniać kosmiczne DNA, które pomoże im przybierać inne formy i używać nowych umiejętności. Jako MMORPG, Ben 10 Omniverse: Rise of Heroes daje użytkownikom możliwość dopasowywania avatarów do własnej osobowości.

Grę MMORPG cechują wyzwania polegające na współpracy pomiędzy graczami, moduły PvP, wymiana mocy i umiejętności z innymi, system bezpiecznego czatu (z użyciem emotikonów) przystosowany dla młodszych graczy w odróżnieniu od czatu dla starszych użytkowników, centrum handlowe z różnościami, gdzie możesz zakupić różne moce i umiejętności i wiele, wiele innych.

Jeśli lubisz arcade, powinieneś zagrać w tę grę z przyjaciółmi zaraz po powrocie ze szkoły. Miłej zabawy!

 

 

Wyszukano artykuł po następujących słowach:
gry ben 10 omniverse, gry bentena 10 omniverse, darmowe gry ben10 omniwers, ben 10 omniverse, ben 10 omniverse rise of heroes, ben monstersgry, gry ben 10 omniwerc, ben10 omnivers galaktyczne potfory gry, ben ten omniverse gry, ben 10 Omniverse 2 gry

Autor Jacek Jagusiak

Komentarzy

  1. Anonim

    Odpowiedz

  2. lechadi

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Przepisz kod zabezpieczający - [Wielkość znaków ma znaczenie]

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>