Ben 10 Omniverse: Rise of Heroes

W Ben 10 Omniverse: Rise of Heroes, która jest grą MMO wypuszczoną przez Cartoon Network, przyjmiesz rolę ucznia szkoły podstawowej w Bellwood. Na początku znajdziesz się w klasie wraz z innymi graczami. Po chwili jednak ujrzysz dziwny, egzotyczny świat, o jakim zawsze fantazjowałeś. Bardziej osobliwy jest mimo to fakt, że zostaniesz przemieniony w jeden z trzech typów kosmicznej postaci.Z Benem, Gwen i Dziadziem Maxem, którzy będą twoimi przewodnikami, spotkasz się z mnóstwem wyzwań i przygód w nowym fantastycznym świecie.

Możesz także ulepszać swoje nieziemskie moce, by być zdolnym do pokonywania kosmitów.

Gracze mogą pochłaniać kosmiczne DNA, które pomoże im przybierać inne formy i używać nowych umiejętności. Jako MMORPG, Ben 10 Omniverse: Rise of Heroes daje użytkownikom możliwość dopasowywania avatarów do własnej osobowości.

Grę MMORPG cechują wyzwania polegające na współpracy pomiędzy graczami, moduły PvP, wymiana mocy i umiejętności z innymi, system bezpiecznego czatu (z użyciem emotikonów) przystosowany dla młodszych graczy w odróżnieniu od czatu dla starszych użytkowników, centrum handlowe z różnościami, gdzie możesz zakupić różne moce i umiejętności i wiele, wiele innych.

Jeśli lubisz arcade, powinieneś zagrać w tę grę z przyjaciółmi zaraz po powrocie ze szkoły. Miłej zabawy!

 

 

Wyszukano artykuł po następujących słowach:
gry ben 10 omniverse, gry benten omniwerse, ben 10 omniverse gry, benten omniwers, www ben omniwers10, gry ben ten omniwers, ben 10 omniverse rise of heroes, gry ben 10 omniwerc, ben 10 omniverse rise of heros, ben 10 omniverse
Podsumowanie
Autor
Jacek Jagusiak
Data publikacji
Artykuł
Ben 10 Omniverse: Rise of Heroes
Ocena redakcji
5 Ben 10 Omniverse: Rise of Heroes 1starRehgar, orczy gladiator zawitał do Heroes of the Storm 1star Ben 10 Omniverse: Rise of Heroes 1star Ben 10 Omniverse: Rise of Heroes 1starBen 10 Omniverse: Rise of Heroes 1star

  • Anonim

    fajna gra

  • lechadi

    Było by super jak by były podane regiony w których to już jest