Ben 10 Omniverse: Rise of Heroes

W Ben 10 Omniverse: Rise of Heroes, która jest grą MMO wypuszczoną przez Cartoon Network, przyjmiesz rolę ucznia szkoły podstawowej w Bellwood. Na początku znajdziesz się w klasie wraz z innymi graczami. Po chwili jednak ujrzysz dziwny, egzotyczny świat, o jakim zawsze fantazjowałeś. Bardziej osobliwy jest mimo to fakt, że zostaniesz przemieniony w jeden z trzech typów kosmicznej postaci.Z Benem, Gwen i Dziadziem Maxem, którzy będą twoimi przewodnikami, spotkasz się z mnóstwem wyzwań i przygód w nowym fantastycznym świecie.

Możesz także ulepszać swoje nieziemskie moce, by być zdolnym do pokonywania kosmitów.

Gracze mogą pochłaniać kosmiczne DNA, które pomoże im przybierać inne formy i używać nowych umiejętności. Jako MMORPG, Ben 10 Omniverse: Rise of Heroes daje użytkownikom możliwość dopasowywania avatarów do własnej osobowości.

Grę MMORPG cechują wyzwania polegające na współpracy pomiędzy graczami, moduły PvP, wymiana mocy i umiejętności z innymi, system bezpiecznego czatu (z użyciem emotikonów) przystosowany dla młodszych graczy w odróżnieniu od czatu dla starszych użytkowników, centrum handlowe z różnościami, gdzie możesz zakupić różne moce i umiejętności i wiele, wiele innych.

Jeśli lubisz arcade, powinieneś zagrać w tę grę z przyjaciółmi zaraz po powrocie ze szkoły. Miłej zabawy!

 

 Komentarzy

  1. Anonim

    Odpowiedz

  2. lechadi

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Przepisz kod zabezpieczający - [Wielkość znaków ma znaczenie]

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>