Howrse – hodowla koni

Przeglądarkowa gra Howrse sprawi, iż staniesz się hodowcą swojego własnego konia. To gry potrzebujesz tylko aktywnego połączenia internetowego i przeglądarki. Stwórz własnego konika i hoduj, trenuj i wygrywaj razem z nim zawody.

Co to są zawody, chyba wszyscy wiecie. Na Howrse jest ich kilka rodzajów: wyścigi (w kłusie i galopie), skoki przez przeszkody, rajdy, western, niedawno wprowadzone dresażu oraz Grand Prix. W każdych zawodach (z wyjątkiem GP) może wziąć udział 5 koni. Zawody (także z wyjątkiem GP) są organizowane przez poszczególne EC.

Konia samego na zawody nie puścimy. Musimy mieć niezbędny ekwipunek: uzdę, siodło oraz podkowy.  Można je zakupić w sklepie, przydatność i funkcje zostały opisane dokładnie w notce o kupowaniu, więc nie będziemy się powtarzać:

Wskazówka: Dobre EC zapewniają swoim koniom darmowy ekwipunek lub chociaż jego część.Wielkie zawody Howrse, odbywające się codziennie w dniach powszednich, zabierające 99% energii i 10 Howrsowskich godzin. Wstęp na nie mają tylko ci, którzy w HoP znajdą bilety (wystarczy raz znaleźć, a już zawsze możemy brać w nich udział). Nie oszukujmy się – tylko czołówka Howrsowskich koni zajmuje wysokie lokaty („weź tu się przebij z około 10000 wyśmienitych konkurentów na karku”), jednak jest pewne pocieszenie – każdy, kto weźmie udział w GP, otrzymuje następnego dnia 1000Equus. Jest o co walczyć, zwłaszcza dla mniej zamożnych.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Przepisz kod zabezpieczający - [Wielkość znaków ma znaczenie]

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>