no prescription mebendazole online, www.socialsolutions.com, celexa generic online uk, vermox generic online uk, cost of celexa online, sale of generic trimox , no prescription quetiapine online

Howrse

Jeśli naprawdę kochacie konie to nie możecie przegapić gry, która nazwa niejednokrotnie obiła Wam się o uszy – to Howrse – fantastyczna gra przeglądarkowa, w której rozpoczniemy od początku własną hodowlę koni różnej maści.

Każdy kto tylko ma ochotę może już dziś założyć darmowe konto, odebrać swojego pierwszego kucyka i zacząć go karmić, wychowywać, aby w przyszłości wyrósł na fantastycznego rumaka. W międzyczasie musimy trenować każdy okaz w naszej hodowli, gdyż dzięki wyszkolonemu rumakowi będziemy mieli możliwość rywalizacji z innymi graczami w różnego rodzaju konkurach, oczywiście nie zabraknie tutaj również gonitw.

Opis gry Howrse

Jeśli jesteś rodzicem i martwisz się o bezpieczeństwo swojego dziecka to z ręką na sercu mogę polecić Howrse, grę w której na pewno nie znajdziecie niepożądanych treści, które mogłyby być nieprzyzwoite dla dziecka w każdym wieku. Gra skupia wielbicieli koni z całego świata, a polskie serwery również można uznać za jedne z przyjaźniejszych dla naszych milusieńkich dzieciaczków.

howrse

Podczas pierwszej wizyty w grze będziemy musieli zmierzyć się z samouczkiem, czyli seriami zadań, które pozwolą nam się dowiedzieć na czym dokładnie polega gra i jakie czynności musimy wykonywać, aby każdy z Naszych koni mógł zdrowo i szybko rosnąć.

Nauczymy się także jak w Howrse krzyżować konie, aby zdobywać dzięki temu zupełnie nowe okazy. Dzieci również spotkają się po raz pierwszy z tematem śmierci, gdyż w grze jeśli koń uzyska wiek 30 lat to odchodzi prosto do końskiego nieba.

Dodatkowo każdy koń może zostać dostosowany do naszych wymogów, personalizować go można dowolnie, a także nadać mu unikalne imię. Jednak niektóre przedmioty, te z wyższej półki nie będą w zasięgu ręki, trzeba za nie zapłacić prawdziwą kasą, ale nie musicie korzystać z tych przedmiotów, aby w pełni wykorzystywać potencjał gry.

Także polecam każdemu, nie tylko dzieciom, grę Howrse, z pewnością spędzicie w niej wiele, przyjemnych chwil.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Napisz swoją ocenę gry! Pomóż innym wybrać najlepszą

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>