Warofdragons

Warofdragons jest darmową grą MMORPG, gdzie fabułę osadzona w świecie fantasy o nazwie Feo, gdzie ku dominacji dążą dwie potężne rasy magmarowie i ludzie. Na samym początku będziemy musieli wybrać, po której ze stron się opowiemy. Niesamowicie duża ilość zbroi, broni i innych przedmiotów pozwoli ci stworzyć bohatera na miarę twoich potrzeb. Dodatkowo znajdziemy tutaj przeróżne eliksiry, które wspomogą nas w epickich bitwach. Produkcja różni się od jej podobnych tym, że posiada unikalny system walki, całość jest pięknie animowana, co sprawia, że możemy sobie spokojnie podziwiać nasze poczynania podczas bitwy.

Ciekawe jest to, że po wybraniu danej odzieży czy tudzież broni zmienia się zupełnie wygląd naszej postaci, a co najważniejsze im lepsze rzeczy tym kolosalnie inny wynik podczas walki. System walki jest zarazem prosty jak i skomplikowany, jednak intuicyjny interfejs pozwoli ci przebrnąć przez jego tajniki. Spotkamy się tutaj z wieloma różnymi chwytami do wyboru, spacjalnymi ciosami i innych brawurowych czynach naszego bohatera.

Warofdragons oferuje nam różne typy walki, 1×1 czy też walka grupowa, która jest dość chaotyczna, gracze podzieleni zostają na dwie grupy i się zaczyna siekanka. Jednak jeśli tylko wyjdziemy z rodzinnego miasta możemy napotkać wrogą rasę i jeśli nie będziemy czujni to dostaniemy srogie cięgi. Walki PvP są praktycznie dozwolone we wszystkich lokacjach oprócz dużych miast.

Gra posiada ogromne ilości zadań, ci którzy lubią zagadki znajdą tutaj swoje powołanie. W dużych miastach znajdziemy wielu NPC, którzy zawsze coś będą od nas chcieli.

Wyszukano artykuł po następujących słowach:
gra arena smoków, war of dragons kody
Podsumowanie
Autor
Jacek Jagusiak
Data publikacji
Artykuł
Warofdragons
Ocena redakcji
5 Warofdragons 1starRehgar, orczy gladiator zawitał do Heroes of the Storm 1star Warofdragons 1star Warofdragons 1starWarofdragons 1star

 • Altar

  Przyjmę niepotrzebne konto na Wojny smokow :) gg: 31220344

 • ByłyGracz

  Szkoda czasu na tą gre. Coraz wiecej graczy odchodzi. W regulaminie pisze ze Admin moze robic co chce i tak robia. Co kolejny Event znika paru graczy. Po ostatnim nawet dosc sporo i to gracze z duzym stazem
  Liczy sie tam tylko kasa kasa i kasa. Pozdrawiam

 • Jacek

  można grac we 2 na jednym komputerze w legendewojnesmokuw prosze muj brat chce grac admin prosze mozna pliska prosze moge?