Kategoria: Gry o łowieniu ryb

Gry o łowieniu ryb zdobywają coraz większą popularność, ale nigdy nie będą pewnie mogły rywalizować z wieloma menadżerami piłki nożnej czy grami samochodowymi. Te dwie wymienione mają już ugruntowaną pozycję w świecie gier online. Jednak z miesiąca na miesiąc łatwo zauważyć jak rozwijają się gry wędkarskie, w samej Polsce mają już setki fanów. Jeśli mówić o najpopularniejszej grze z tego gatunku to warto zwrócić uwagę na grę Na Ryby, którą oczywiście znajdziecie w poniższym spisie.

W grach o rybach, rybołówstwie czy jakby to nie nazwać cieszy Nas przede wszystkim ogromna różnorodność samych ryb, łowisk w których żyją czy szeroki asortyment sprzętu takiego jak wędki, spławiki czy nawet przynęty. Tego typu produkcje są przede wszystkim darmowe i głównie występują jako gry przeglądarkowe, ale ostatnio nadchodzi moda na klienckie wersje – choć do Polski jeszcze nie dotarło zbyt wiele takich produkcji.

Mimo to zachęcam każdego do zapoznania się z listą najlepszych gier o łowieniu ryb.

FishHunt 0

FishHunt

FishHunt jest to gra przeglądarkowa na portalu facebook, której tematem przewodnim jest rybołówstwo. Będziecie podróżować do różnych obszarów i korzystać z różnych wędek i przynęt do połowu wszelkiego rodzaju ryb.

fish always online 0

FISHAO

Nigdy nie byłem fanem wędkarstwa i próbowałem w swoim życiu kilka razy chwycić za wędkę wraz z wujkiem, ale wszystko kończyło się na wielkiej nudzie i rzuceniem wędki na bok. W sumie może niewiele czasu spędziłem na tym zajęciu, ale nigdy nie udało mi się złowić czegokolwiek większego niż mój kciuk. Najgorsze jest to, że siedząc w grupie nie...

0

FishPro

FishPro to symulacja łowienia ryb online, w której wcielamy się w początkującego wędkarza, który chce poprzez samo udoskonalanie i wykonywanie kolejnych zadań ukończyć wszystkie możliwe turnieje wędkarskie.

0

Fishing Paradise 3D

Fishing Paradise 3D to rozbudowany symulator wędkarstwa, w którym wcielamy się w nikogo innego jak w wędkarza amatora, który podróżuje pomiędzy 14-ma różnymi lokacjami wykonanymi w 3D z nadzieją na złowienie największej ryby na świecie.

gra na naszej klasie na ryby 27

Na Ryby

Ostatnio zastanawiałem się ile nasza klasa musi zarabiać na takich grach jak Łowisko i Super Łowisko skoro odważyła wypuścić się podobną grę o nazwie Na Ryby. W sumie może nie zawsze warto zastanawiać się nad ich działaniami. Ale dziś właśnie chciałem Wam przedstawić tą niezbyt skomplikowaną grę, którą zaliczyć można do typowo zręcznościowych produkcji. Tak więc gra Na Ryby...