Kategoria: Gry o farmie po polsku

Gry o farmie to typowe, darmowe produkcje, przede wszystkim na przeglądarkę, w których wcielamy się w role rolnika, tudzież zwanego farmerem – stąd sama nazwa gatunku, którego zadaniem jest dbanie o swoją małą, przytulną farmę. Zajmiemy się w tego typu symulacjach zarówno uprawą roli jak i hodowlą typowych zwierząt takich jak krów, kur, kaczek – czyli wszystkich jakie spotkamy na starej tradycyjnej wsi. Po premierze Zielonego Imperium od studia Upjers gatunek gier farmerskich zyskuje coraz większą popularność, stąd też powstają coraz to nowsze gry tego typu, a każda kolejna jest jeszcze lepsza od wcześniejszej. Rozsiądź się wygodnie, wybierz swoją ulubioną grę i to w naszym ojczystym języku, bo w poniższym zestawieniu znajdują się wyłącznie darmowe gry po polsku – niech kalosze Wam nie przemokną.

0

Farm Days

Na portalu społecznościowym Nasza Klasa znajdziemy kolejną grę farmerską o zgrabnej nazwie Farm Days, w której na nowo mamy okazję wcielić się we właściciela własnej farmy, którą będziemy musieli każdego dnia odpowiednio zarządzać, aby po pewnym czasie zbierać owoce swojej pracy.

Goodgame Big Farm 002 6

Goodgame Big Farm

Goodgame Big Farm to kolejna gra farmerska na polskim rynku rozrywkowym. Jak w każdej takie produkcji staniemy przed zadaniem zbudowania jak największej farmy, ale wielkość to nie wszystko i musi ona jako tako prosperować, dlatego zadbanie o sferę ekonomiczną naszego rancza będzie dla Nas kolejnym z wielu wyzwań jakie postawi nam przeglądarkowa gra od studia Goodgame.

1

Lodowe Ogrody

Jedna z najpopularniejszych gier farmerskich w Polsce to Lodowe Ogrody, gdzie mamy okazję spotkać słodkie, czarno-białe pingwiny, ale przede wszystkim zajmiemy się rozwojem swojej farmy. Gra zaliczana jest do gatunku MMO, ale również jest całkowicie dostępna poprzez nasze przeglądarki internetowe. 

1

Westbound: Gold Rush – zbuduj własny raj na Dziki Zachodzie

Kolejny raz lądujemy pośrodku pustkowia na Dziki Zachodzie. Zbliża się zima, a nasze wagony zostały doszczętnie rozbite, więc nie pozostaje nam nic innego jak osiedlić się i z mało przyjaznej życiu ziemi stworzyć swój własny raj na ziemi, stworzyć od podstaw małe miasteczko.

0

Moonstars: Kosmici i farma? To się może udać!

Nie wiem czy wiecie, ale kosmici istnieją i potrzebują już dziś waszej pomocy, gdyż rozbili się na nieznanej planecie, więc można powiedzieć, ze utknęli tam na dobre i nie ma za bardzo szans na powrót do domy, no chyba że jacyś mili gracze pomogą im zbudować nowy statek, który pozwoli im powrócić na macierzystą planetę.

5

Farm Tales – twoja farma pośrodku lasu

Uprawiaj ziemię w tajemniczym lesie, twórz magiczne przedmioty przydatne na farmie i rozbudowuj swoją wioskę, aby móc odkrywać nowe tereny. Udekoruj swój ogród, a w wolnej chwili wybierz się na wędkowanie. Na naszej kolorowej farmie w Farm Tales musimy pomóc przesłodkim jej mieszkańcom.

miramagia pl 10

Miramagia

Miramagia to darmowa gra fantasy, stworzona przez to samo studio, które dało nam popularnego Traviana. Gra zabiera nas w podróż o magicznym świecie wypełnionym fantastycznym roślinami i kreaturami. Czekają na nas różne klasy postaci jak Szaman, Mag, Druid czy Czarnoksiężnik, a my wcielimy się w jedną z nich i ruszymy odkrywać świat Miramagii. Czeka nas seria zadań, nie zawsze...

kapi farm 0

Kapi Farm

Kapi Farm to najnowsza gra farmerska ze stajni studia Upjers, gdzie na nowo wejdziemy w gumowe kalosze typowego farmera, zajmiemy się uprawą roli i hodowlą różnorodnych zwierząt. Oprócz szaty graficznej nie różni się ona od innych, podobnych sobie gier i jak można się spodziewać w miarę rozwoju naszego gospodarstwa dostaniemy dostęp do nowych roślin, zwierząt czy też budynków i...