Kategoria: Android, iPhone, iPad

0

Angry Birds Action

Wściekłe ptaki są gotowe do swojej kolejnej, wielkie przygody w nowej grze na urządzenia mobilne (iOS, Android) Angry Birds Action, gdzie czeka na fanów mnóstwo poziomów do pokonania w asyście Czerwonego Ptaka i jego upierzonych przyjaciół.

blastron1 0

Blastron

Witajcie w Blastron, grze na Facebooku, w której to roboty zabijają swoich twórców, czyli ludzi. Nachodzi samo porównanie do serii filmów Terminator, ale tutaj zamiast krwi, bólu i smutku mamy niecodzienną dawkę humoru. Oprócz ludzi, tak chyba z nudów, roboty postanowiły również eliminować siebie nawzajem. W tym całym wojennym zgiełku przejmujemy kontrolę nad młodym robocikiem i stajemy przed wyborem:...

Spartan Wars Empire of Honor 0

Spartan Wars: Empire of Honor

Strategiczna gra MMO Spartan Wars: Empire of Honor właśnie nadchodzi na urządzenia, które mają w sobie system Android. Zarówno pobranie jak i gra jest dostępna za darmo. Zagramy tutaj najbardziej znanymi postaciami z mitologii greckiej jak Zeus czy Posejdon i poprowadzimy naszą ekipę żądnych krwi Spartan do walki o dominację nad światem. Dołączymy do tysięcy graczy z całego świata,...

0

The Croods

Poznaj świat pierwszej, nowoczesnej rodzinki. Oglądałeś film animowany Krudowie? Jeśli tak to wiesz, że to pierwsza z pierwszych takich rodzin wprost z epoki kamienia łupanego. Wszystko dzięki grze na Android The Croods. Gra pochodzi wprost ze studia gier Rovio, twórców wszystkiego co zaczyna się od Angry Birds, oczywiście przy współpracy firmy DreamWorks, bo jakżeby inaczej.

0

Dark District

Przyszłość nie wygląda kolorowo, światowe rządy upadły, a ludzkość stanęła na skraju wyginięcia, ale nagle stało się coś dziwnego, wszystko przez jedno z największych odkryć współczesnego świata, które wyrwało upadającą cywilizację krawędzi nędzy i rozpaczy. Teraz nowa forma energii pozwala nam żyć w szczelnie, odizolowanych miastach, ale i w nich panuje ciągły niedobór zasobów co zmusza ludzi do łamania...

clash of clan 0

Clash of Clans – wielka strategia w naszej kieszeni

Clash of Clans to dedykowana na systemy iOS gra strategiczna, w której gracze wcielają się w rolę przywódcy niewielkiej wioski, planują i realizują swoje taktyki podczas zarządzania i budowy fortec jak i przy okazji samych walk z graczami z całego świata. Gra pierwszy raz ukazała się w Kanadzie na początku 2012 roku, ale dopiero sierpniu rozprzestrzeniła się na cały...

0

Hamster Balls – pomóż chomikom dostać się do piwnicy

Studio Fun Factory przy współpracy z Bad Kitty Dad wydało nam nową grą Hamster Balls na Facebooku jak i na Google Play (Android), w której poznamy życie chomików od podszewki. Tak naprawdę jest to kolejna gra z gatunku Bubble Shooter, w której cieszymy się logiczną łamigłówką rozwiązywaną za pomocą spadających kulek.

0

Forest Home

Doskonale wiemy, że zwierzęta takie jak psy mogą po zapachu znaleźć dla nas różnego rodzaju przedmioty. Często z ich niezwykle sprawnego nosa korzystają niewidomi i to dzięki psom wiele osób mogło bez problemów znaleźć drogę do domu.

0

Jumping Fox: Climb That Tree

Nie wiem jak można postawić lisa w roli małpy, ale twórcom gry Jumping Fox: Climb That Tree najwyraźniej nie brakuje wyobraźni. Jeśli nie chcecie zbyt mocno wysilać Waszych umysłów to wejdźcie na Google Play i pobierzcie ją na Androida. Oczywiście właściciele iPadów czy iPhonów znajdą swoją wersję na App Storze.

0

Mars Pop – Bubble Shooter

Outfit7 Limited, studio które stworzyło grę Talking Tom, właśnie wydało kolejną grę na urządzenia mobilne Mars Pop. Jest to pierwsza gra logiczno-zręcznościowa, którą stworzyło wspomniane studio i dziś opisywaną grę można określić jako bubble shooter, którego akcja toczy się w przestrzeni kosmicznej.

0

Gran Text Auto, czyli szalona jazda bez trzymanki

Gran Text Auto to gra, w którą właśnie teraz powinniście zagrać. Wbrew pozorom nie chodzi tutaj tylko o kierowanie autkiem. Autkiem, którego nie będziemy kierowcami, gdyż prowadzi go bezczelna Babcia, która jest uzależniona od pisania SMSów przez co raz za razem popada w kolejne tarapaty.