Gry na NK

NK.pl, czyli po prostu Nasza Klasa to pierwszy polski portal społecznościowy, który powstał jeszcze w 2006 roku i zapowiadał się całkiem dobrze, gdyby nie zmiany wprowadzane z miesiąca na miesiąc, gdzie w ogóle nie słuchano opinii użytkowników co spowodowało ich stopniowe odejście z portalu. Dodatkowe pojawienie się Facebooka wcale nie ułatwiło rozwoju portalu i odpływający z miesiąc na miesiąc użytkownicy w końcu pozostawili po sobie wielką pustkę. Obecnie zostało tak kilka niedobitków i starszych osób, którzy dalej chcą choć w minimalny sposób utrzymać stare kontakty, a przyzwyczajenie do znanej im technologii nie zawsze pozwala na zmianę na Facebooka. Mimo to strona NK.pl znajduje się dalej w ścisłej dwudziestce najpopularniejszych stron w Polsce , co można sprawdzić w publicznej bazie Alexa.

domzagadekmushroomerswormixklondikemagicballsskalnemiasteczkogospodarstworodzinnysekretskarby-kaszmiruswiat-marzen5strike-world-war.f217ef0d3b59057ba77f601b51edef9b089cf501wodnyswiatprisonwarsLegend Online Polskaptasiemiastosmeet-3d-chatkamienie-szlachetneglglgloldtoy-defenseale-folwarkgoodgameempirepetpartyfarmwalkaswiatzombiena_rybygonefishingawataria11x11fairyfarm

Nowe gry na Naszej Klasie

Nowych funkcjonalność z biegiem lat przybywało i w końcu w 2010 roku pojawiły się pierwsze gry online na portalu i to jedno z nielicznych rozwiązań, które spotkało się z dość obszerną aprobatą użytkowników, gdyż mieli oni powód, aby pozostać na swoich kontach dłużej niż dotychczas. Oczywiście pod względem ilości samych gier, Nasza Klasa nie ma jak konkurować z Facebookiem, który liczy sobie kilka tysięcy przeróżnych aplikacji i mini gier, a nawet pełnoprawnych MMO.

W grach na NK wprowadzono również system mikropłatności, który realizowany jest dzięki dedykowanej walucie Eurogąbki, które do pewnego czasu nawet dało zdobywać się za darmo w dużych ilościach, ale powodowało to spore nadużycia i obecnie jedynie za prawdziwe pieniądze można pozyskać ową walutę.

Gry na Naszej Klasie bywają różne, od tych farmerskich po te typowo logiczne, na myślenie czy takie gdzie liczy się walka, budowanie bazy wojskowej czy całych miast i imperiów. Niewątpliwie jednak to właśnie gry wypełnimy pustkę, która już od dwóch lat przed ich pojawieniem się męczyła pozostałych użytkowników. Graczy i gier przybywa z miesiąca na miesiąc, ale zaczynają one być powtarzalne i powoli nudzą się.Jednak jeśli posiadacie konto na NK i nie macie czym zabić nudy, to casualowe produkcje (gry) na tym portalu pozwolą Wam na chwile relaksu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *