Dungeon Defenders 2

Dungeon Defenders II to sequel popularnej gry typu tower defense RPG Dungeon Defenders. W odróżnieniu do prekursora gra oferuje nam zarówno tryb współpracy jak i konkurowania. Bohaterowie, przedmioty, chowańce (pety) i wiele więcej mogą być przenoszeni pomiędzy wspomnianymi trybami. Tryb współpracy jest praktycznie skopiowany z pierwszej części gry, no oprócz awatarów, a także dostaniemy tutaj więcej wieżyczek i nawet o wiele pokaźniejszy loot. Będą także nowe funkcje, rozszerzona historia i 24 osobowy overworld.

Jeśli chodzi o tryb konkurencji to wszystko także doskonale znacie z gier z gatunku MOBA (Multiplayer Online Battle Arena) tyle, że tutaj wszystko zostało osadzone w uniwersum Dungeon Defenders. Wiele osób widzi tutaj podobieństwa i to dość spore do tego co znamy z League of Legends. W tym trybie pięciu graczy łączy swoje siły i stara się obronić wieżę przed atakiem drużyny przeciwnej.

BarbarianSmash1

Recenzja gry Dungeon Defenders II

Na razie nie mamy więcej szczegółów ani informacji o prezentowanej grze, ale jeśli coś nowego się pojawi to znajdziecie właśnie w tym miejscu. Zamknięte testy beta gry startują już za kilka dni, więc możecie spokojnie się zapisywać na oficjalnej stronie. Bądźcie czujni. 

Jacek Jagusiak Autor

Pasjonat gier MMO i typowo społecznościowych aplikacji. Redaktor naczelny portalu Desercik i twórca wielu innych portali nie tylko o grach. Codziennie porusza zagadnienia związane z marketingiem internetowym na swoim prywatnym blogu. Wieczorami czas spędza z córką, a gdy zaśnie zaczynać grać... grać w to co najlepsze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *