Kategoria: Gry MMO RPG 3D

Znudziło Ci się pykanie i levelowanie postaci w Tibii? Szukasz nowych wrażeń? Poznaj naszą listę gier MMO i MMORPG 3D, które dzięki współczesnym kartom graficznym wiernie odwzorowują otaczającą nas rzeczywistość. Tysiące graczy na całym świecie bawi się dziś w tego rodzaju gry, co sprawia, że w ostatnich latach wysyp gier z tego gatunku jest naprawdę imponujący, choć mnie samego zaskakują ostatnie decyzje wydawców o przejściu z rozgrywki P2P na model darmowy. Szukaj, a znajdziesz!

0

Flyff: Fly for Fun

Flyff, czyli Fly for Fun to jedna ze starszych gier MMO, gdzie gracze na początku wcielają się w neutralną klasę Vagrant i właśnie nią musimy zdobywać swoje pierwsze punkty doświadczenia, aż do osiągnięcia 15 poziomu, później kolejne wybory czekają na Nas na 60 i 130 poziomie. Mimo odgórnie narzuconym cechom dla każdej klasy możemy wybierać sami jaką ścieżką chcemy...

Dragon’s Call II 1

Dragon’s Call II

Dragon’s Call II to sequel do popularnej gry MMO Dragon's Call ze stajni studia EverDream, firmy która należy do chińskiej korporacji NetDragon. Kolejna część oznacza kategoryczne zmiany w grafice, gameplay'u i całej historii w porównaniu do oryginału. Jednak z tego co widziałem wszystko jest przewidywalne na całej linii rozgrywki, oczywiście dla osób grających wcześniej w pierwszą część. Dodatkowo nawet...

0

Atlas Reactor

Atlas Reactor to futurystyczna gra strategiczna oparta o rozgrywki turowe. Fabuła gry osadzona została w futurystycznym mega mieście, dzięki czemu sama rozgrywka oferuje nam wiele nowych doznań dzięki kilku drobnym modyfikacjom, których ze świeczką szukać w podobnych produkcjach MMO.

0

FreeJack

FreeJack jest grą MMO 3D wyprodukowaną przez koreańskie studio Wise On. Gra ma typowe cechy MMORPG (Massively Multiplayer Online Role Playing Game) i jak na sieciową grę fabularną zyskała sporą rzeszę fanów na Dalekim Wschodzie. Głównym motywem gry jest freerunning.

panzer general online 0

Panzer General Online

Panzer General Online to najnowsza gra od Ubisoft (Anno Online, Silent Hunter Online) z ich darmowej serii MMO. Seria Panzer General zadebiutowała już w 1994 roku i jest doskonale znaną strategią wojenną. W obecnie prezentowaną grę możemy zagrać za darmo i poprzez Nasze przeglądarki bez używania planszowego odpowiednika. Gracze dostają tutaj możliwość kontroli nad swoją armią, mogą personalizować swoje

war of angels postacie 0

War of Angels

W świecie gier MMORPG ciężko znaleźć coś co nas poruszy. Słodkie ciasteczkowe gierki są wszędzie i praktycznie wszędzie można powiedzieć, że gra A jest podobna do gry B i tak dalej. Kiedy gra stara się wyjść poza utarte standardy wprowadzając ze sobą do świata online coś unikalnego to albo jest wyśmiewana, albo przyciąga coraz większą uwagę. Gra MMORPG War...

1

Sherwood Dungeon

Las Sherwood, a w nim Robin Hood i jego dzielni kompani – to wszystko znajdziecie w grze Sherwood Dungeon, która oferuje nam przepiękny świat fantasy grywalny już poprzez przeglądarki internetowe.

0

Heroes of Thessalonica

Heroes of Thessalonica jest darmową grą MMORPG wykonaną w całości w technologii trójwymiarowej. W grze mamy sześć unikalnych klas do wyboru. Fabuła powstała na podstawie mitologii greckiej.

0

Football Superstars

Football Superstars jest to kolejna gra z tematyką piłki nożnej w tle, która pozwala na rozgrywkę sieciową typową dla produkcji multiplayerowych. Gracze wcielają się w niej w zawodnika, w piłkarza, który dopiero stawia swoje pierwsze kroki w tej dziedzinie sportu, choć od dziecka amatorsko ćwiczył na podwórkach i osiedlowych boiskach. 

red blood online 0

Red Blood Online

Red Blood Online jest to gra MMORPG stworzona przez koreańskie studio Gorilla Banana. Owa produkcja oferuje nam sporą ilość contentu jak dungeony, możliwość eksploracji świata, możliwość zbierania przedmiotów i tworzenia broni. Tak czy inaczej oprócz zabijania masy potworów znajdziemy tutaj coś więcej, przygodę, której nie zechcemy opuścić tak szybko. Wchodząc do gry zobaczymy jedną z możliwych przyszłości jaka czeka...

0

Monato Esprit

Monato Esprit jest grą 3D, fantasy MMORPG, której oparta jest głównie na elementach gospodarczych. Nie ma tutaj żadnych NPC, a gracze skupiają się głównie na handlu przy użyciu waluty MetaTIX.

0

Neo Steam

Neo Steam jest to gra MMORPG utrzymana w klimacie steampunkowym, którą przygotowało dla nas studio Hanbisoft (Aika) przy współpracy z Atlus Online. Fabuła gry kręci się wokół Neo Steam, tajemniczego i starożytnego źródła energii.